Krásnou a levnou dovolenou na Zakynthosu si můžete užít díky akčním letenkám z Vídně. V kombinaci s levným, ale dobře hodnoceným ubytováním se pak dostaneme na částku 4650Kč za 8-denní dovolenou s tím, že v ceně máte 3-lůžový pokoj. Dítě (nebo další dospělý) tak platí pouze za letenku cca 2100Kč. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Zakynthos přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před zakoupením čehokoliv si nezapomeňte propočítat všechny náklady (zejména cestu z/na letiště ve Vídni, dopravu na místě, či jídlo). Pokud si chcete půjčit auto, můžete si ho zarezervovat zde. Zvýšenou pozornost také věnujte brzkému odletu i příletu.

 

 

Letenky Vídeň – Zakynthos – Vídeň za 79€ na termín 27. června – 4. července můžete zarezervovat zde >>

 

 

 

Cena na náhledu je za 2 osoby. V ceně máte odbavené zavazadlo do 23kg.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Velmi dobře v poměru cena/kvalita vychází toto ubytování. Za 5148Kč získáte 3-lůžkový pokoj. Samozřejmě si ale vyberte hotel dle svých preferencí.

 

 

Zakynthos z Vídně na 8 dní za 4650Kč (dítě bez ohledu na věk za 2100Kč)

2 komentáře u „Zakynthos z Vídně na 8 dní za 4650Kč (dítě bez ohledu na věk za 2100Kč)

 • 26.6.2017 (17:22)
  Trvalý odkaz

  Zdravím. Je nějaká šance, najít levný zájezd nebo kombinaci letenka +ubytko na první týden v červenci? Odlet klidne druhý den. Destinace více méně jedno, někam k moři, ale odlet Praha nebo Norimberk. Máme zkusit počkat, nebo radeji neco koupit ted? Diky za odpověď.

  Reagovat
  • 26.6.2017 (18:54)
   Trvalý odkaz

   Zdravím,

   šance je vždy a určitě budu hledat jak o život. Ale jinak je to bohužel věštění z křištálové koule.

   Počítejte ale s tím, že svátků chce využít velká část lidí a tak pokud se něco objeví, bude to mít velmi krátkou platnost. Takže je rozumné se domluvit, stanovit si určité lokality + rozpočet a pokud se něco objeví, ihned kupovat. Já bych docela věřil odletům ze zahraničí, hlavně z Vídně.

   JIrka

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!