Krásnou a levnou dovolenou na Zakynthosu si můžete užít díky akčním letenkám z Vídně za 79€. V kombinaci s levným, ale dobře hodnoceným ubytováním se pak dostaneme na částku 3430Kč za 8-denní dovolenou s tím, že v ceně máte 3-lůžový pokoj. Dítě (nebo další dospělý) tak platí pouze za letenku – cca 2060Kč. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Zakynthos přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před zakoupením čehokoliv si nezapomeňte propočítat všechny náklady (zejména cestu z/na letiště ve Vídni, dopravu na místě, či jídlo). Pokud si chcete půjčit auto, můžete si ho zarezervovat zde. Zvýšenou pozornost také věnujte brzkému odletu i příletu.

 

 

Letenky Vídeň – Zakynthos – Vídeň za 79€  můžete zarezervovat zde >>

 

Letenky z Vídně na Zakynthos
Letenky z Vídně na Zakynthos

 

 

Cena na náhledu je za 2 osoby. V ceně máte odbavené zavazadlo do 23kg.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Velmi dobře v poměru cena/kvalita vychází toto ubytování. Za 2740Kč získáte 3-lůžkový pokoj. Samozřejmě si ale vyberte hotel dle svých preferencí.

 

Zakynthos z Vídně na 8 dní za 3430Kč (dítě bez ohledu na věk za 2060Kč)

2 komentáře u „Zakynthos z Vídně na 8 dní za 3430Kč (dítě bez ohledu na věk za 2060Kč)

 • 6.9.2017 (10:02)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, můžete mi prosím poradit jaký je rozdíl mezi jednotlivými letenkami? Když si otevřu odkaz výš, tak prvních 5 letenek je za 79 euro za osobu od poskystovatele Tui. Myslela jsem, že je zde více časů odletů, protože Hinreise je u první letenky 10:40 a u druhé 5:30. Ale jakmile si rozklinu podrobněji kteroukouli z těch prvních 5 letenek, tak je čas odletu vždycky 4:35. Děkuji

  Reagovat
  • 8.9.2017 (4:43)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, žádný. Jen je prodávavá jiná společnost.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!