Krásnou dovolenou na Zakynthosu si můžete užít díky zajímavým letenkám z Vídně. V kombinaci s levným, ale dobře hodnoceným ubytováním se pak dostaneme na částku 5640Kč za 12-denní dovolenou. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Zakynthos přes cestovní kanceláře naleznete zde. Cenově vychází skvěle tento zájezd z Prahy či Brna za 4990Kč, ale je otázkou, zda to půjde koupit.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před zakoupením čehokoliv si nezapomeňte propočítat všechny náklady (zejména cestu z/na letiště ve Vídni, dopravu na místě, či jídlo). Pokud si chcete půjčit auto, můžete si ho zarezervovat zde. Zvýšenou pozornost také věnujte pozdnímu odletu i příletu.

 

 

Letenky Vídeň – Zakynthos – Vídeň za 109€ na termín 9. – 20. června můžete zarezervovat zde >>

 

 

 

Cena na náhledu je za 2 osoby. V ceně máte odbavené zavazadlo do 23kg.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Nejlevněji vychází Kalamaras Studios, která jsou ale velmi dobře hodnocena a pokud hledáte levné, čisté ubytování, mohou být dobrou volbou.

 

Pokud pojedete ve 4 lidech, volil bych toto ubytování. Nabídne skvělé hodnocení a 2 ložnice zajistí dostatek soukromí. Jet ve 4 je výhodné i kvůli nižším nákladům na půjčení auta.

 

Zakynthos z Vídně na 12 dní za 5640Kč (rodina či parta za 4950Kč)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!