Rádi byste ještě v září navštívili oblíbený Zakynthos, ale nechcete se spoléhat na služby cestovní kanceláře? Pak využijte zlevněné charterové letenky aerolinky Smartwings, se kterou se na tento řecký ostrov dopravíte za 1 990 Kč včetně všech poplatků a odbaveného zavazadlo. Rady pro co nejpříjemnější (a nejlevnější) dovolenou pak naleznete v našem podrobném průvodci po Zakynthu, který je pro naše čtenáře dostupný zdarma. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Zakynthos s cestovní kanceláří případně naleznete zde.

 

 

Tip: Pokud s individuální turistikou dosud nemáte zkušenosti, přečtěte si tento podrobný návod >>.

 

Pro cesty po Evropě vám případně bude stačit kartička pojištěnce, protože s ní máte nárok na stejné ošetření jako obyvatelé daného státu. Pozor dejte však na to, že pokud se oni na nákladech za lékaře finančně podílejí, vy budete také. Z toho důvodu vždy raději doporučujeme sjednání cestovního pojištění, které vás navíc vyjde na pár korun za den. Online srovnání dostupných cestovních pojištění naleznete zde

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, i přesto si raději předem udělejte hrubý odhad nákladů na celou dovolenou. K ceně letenek tedy připočítejte náklady na transfer z/na letiště, ubytování i stravování. Na všechna krásná místa se nejpohodlněji dostanete vlastním vozidlem, auto si můžete půjčit už předem přes internet zde.

 

Ubytování vyhledávejte buď klasicky přes Booking, nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Hlavní sezóna je za námi, většina hotelů je proto dostupná za nižší cenu než o prázdninách.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky PrahaZakynthosPraha v termínu 17. až 27. září můžete zarezervovat zde >>

 

Z Prahy budete odlétat poměrně brzy ráno (v 6:15), přizpůsobte tomu svůj příjezd na letiště.

 

Letenky Zakynthos
Letenky Zakynthos
Zakynthos z Prahy za 1990 Kč! (letenky tam i zpět, včetně odbaveného zavazadla)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!