Zakynthos na 8 dní za 4250Kč (letenky + skvěle hodnocený hotel)

Zakynthos na 8 dní za 4250Kč (letenky + skvěle hodnocený hotel)

Pokud toužíte po levné dovolené u moře, možná vám přijde vhod náš dnešní tip. Směřovat bude na krásný Zakynthos a to v termínu 2. – 9. října, kdy na ostrově bude ještě stále panovat krásné počasí. Odlet i přílet je z Vídně, což ocení především čtenáři z východní části našeho území a cena zahrnuje letenky i skvěle hodnocený hotel. Pokud byste jeli ve 2 párech, či s dětmi, cena na osobu bude ještě nižší.

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

Letenky Vídeň – Zakynthos – Vídeň zakoupíte zde >>

Akční letenky

Pro prozkoumání ostrova i lepší dopravu k hotelu doporučuji zapůjčení auta přes RentalCars. Pokud chcete ostrov projet, bude lepší alternativou brát hotely při cestě.

Všechny hotely na ostrově v tento termín, srovnané dle ceny za dvě osoby, naleznete zde >>

Pokud chcete strávit dovolenou na jednom místě, v poměru cena/kvalita vychází dobře Stefanos studios za 1520Kč/os/pobyt. 

Akční letenky

Stefanos Studios se nachází v zahradě s dětským hřištěm, zhruba 500 metrů od pláže Limni Keri na ostrově Zakynthos. Nabízí studia s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Supermarket je vzdálený pouhých 10 metrů.

Všechna vkusně zařízená studia mají kamenné nebo cihlové detaily a balkon s výhledem na hory. Ve všech je kuchyňský kout s malou ledničkou, varnou konvicí a kávovarem. K vybavení patří dále TV a klimatizace.

Personál Studií Stefanos vám může zajistit půjčení auta a poznávací zájezdy. Letiště Zakynthos leží 12 km daleko a do města Zakynthos je to 14 km. Na místě je bezplatné parkoviště.

Jelikož je odlet velice brzy ráno (4:25), stojí za zváženou spojit dovolenou s návštěvou a přespáním ve Vídni. K tomu vám může pomoci průvodce zde >>