V našem dnešním tipu vám přinášíme hned tři možnosti, jak strávit příjemných 8 dní u moře a to již v termínu 29.11. – 6.12.2021. Díky akčním nabídkám cestovních kanceláří můžete vyrazit na LM pobyt na ostrov Tenerife, navíc za skvělou cenu 8 990 Kč. Všechny zájezdy zahrnují ubytování v hotelech se stravou All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, služby delegáta a letištní transfery. Ostrov Tenerife vás nadchne svými plážemi s černým vulkanickým pískem a různorodou krajinou. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci po Tenerife zdarma.

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika je, bohužel, na seznamu rizikových zemí. Osoby, které cestují z rizikových regionů, musí kromě QR kódu a příjezdového formuláře předložit jedno z následujících potvrzení. Potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR / antigenního testu.

Dovolenou v hotelu Blue Sea Puerto Resort, který je, mimo jiné, velmi vhodně uzpůsoben i pro hosty s tělesným handicapem, rezervuje zde >> (recenze hotelu na Invii pak naleznete zde).

Pobyt v hotelu Las Piramides, který se nachází v centru střediska Playa de las Américas a nákupní možnosti jsou pouhých 100 od ubytování, můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu na Invii pak naleznete zde).

Dovolenou v hotelu Blue Sea Lagos De Cesar, který se nachází jen 450 od pláže s černým vulkanickým pískem, můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu na Invii pak naleznete zde).

Zájezdy na Tenerife na týden s ALL INCLUSIVE za 8990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!