Přemýšlíte o návštěvě Madeiry, ale prozatím se neobjevil žádný pobyt, který by vás oslovil? Pak by vám rozhodně neměl uniknout náš první dnešní příspěvek, ve kterém vám ukážeme rovnou dva zájezdy s cestovní kanceláří, na které se můžete vydat již za dva dny. Cena je pro oba pobyty stejná, za 11 990 Kč pořídíte ubytování v hotelu na 8 dní, polopenzi, zpáteční letenky s odletem z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Oba hotely se nachází na útesu s nádherným výhledem na moře. Monte Mar Palace najdete v destinaci Ponta Delgada, hotel Do Campo leží v letovisku Ribiera Brava. Inspiraci na výlety můžete načerpat v našem podrobném průvodci Madeirou, ve kterém najdete i mnoho rad a tipů.

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě na Madeiru odpadá povinnost prokazovat se potvrzením o bezinfekčnosti. Doporučuje se pouze vyplnit registraci cestovatele. Více informací najdete na stránkách MZV. 

<

Zájezd do hotelu Do Campo v termínu 7. 10. – 14.10. 2022 můžete rezervovat zde >> Pokud vás více oslovil pobyt v hotelu Monte Mar Palace, zájezd si můžete prohlédnout a rezervovat zde >>

Zájezdy na Madeiru z Prahy na týden s polopenzí za 11990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!