Čeká vás v nadcházejících dnech volno a hledáte dovolenkovou inspiraci? S naším dalším dnešním tipem můžete už zítra zamířit na Krétu. V nabídce cestovní kanceláře se objevily last minute zájezdy na tento řecký ostrov za cenu 9 990 Kč. Tato cena zahrnuje letenky (odlet z Prahy), letištní transfery v místě, ubytování na 7 nocí, stravování formou all inclusive a služby delegáta. Hotel Azure Mare Hernissos je situován v rušném centru letoviska Hernissos a leží přímo u pláže. Naopak hotel Scaleta Beach se nachází v klidnějším letovisku Skaleta, přibližně 150 metrů od pláže. Na pláži můžete zdarma využívat lehátka i slunečníky. Před cestou nezapomeňte nakouknout do našeho podrobného průvodce Krétou, ve kterém najdete rady a tipy na výlety

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Řecka není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

Zájezd do hotelu Azure Mare Hersonissos v termínu 13.9. – 21.9. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu najdete zde >>)

Zájezd do hotelu Scaleta Beach v termínu 13.9. – 21.9. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu najdete zde >>)

 

Zájezdy na Krétu z Prahy na 9 dní s ALL INCLUSIVE za 9990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!