Vydejte se načerpat trochu sluníčka, moře a pohody do Tuniska! V nabídce se objevilo několik zájezdů, díky kterým se do této destinace můžete dostat za akční cenu 5 990 Kč. V nabídce jsou například 4* hotely Royal Jinene a Hotel Skanes Serail & Aquapark. Další zájezdy do Tuniska za akční ceny najdete na tomto odkazu.  S nákupem příliš dlouho neváhejte, odlet na zájezd do výše zmíněných hotelů je již 29.9. 2021. Cena 5 990 Kč zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery v místě pobytu, ubytování na 7 nocí, stravování formou all inclusive a služby delegáta. Oba hotely leží přímo u pláže.  

INFO KE KORONAVIRU: Do Tuniska lze bez karantény cestovat pouze organizovaně (tedy s CK). Pokud plánujete do Tuniska cestovat na vlastní pěst, musíte se podrobit 7denní karanténě. Cestující nad 12 let se musí prokázat negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 72 hodin). Všichni cestující jsou povinni vyplnit a vytisknout příjezdový formulář. Pokud předložíte potvrzení o absolvování očkování nebo prodělání nemoci covid-19 (nemoc nesmí být prodělána v předešlých 6 týdnech), nemusíte se prokazovat negativním testem. 

Dovolenou v hotelu Skanes Serail & Aquapark můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnout zde>>)

Dovolenou v hotelu Royal Jinene můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnout zde>>)

Zájezdy do 4* hotelů v Tunisku na týden za 5990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *