Vyrazte za teplem a užijte si exotickou dovolenou na Zanzibaru! Díky Last minute nabídce navíc za skvělou cenu. Podívat se sem můžete s cestovní kanceláří a na výběr jsou dvě varianty. Za 16 990 Kč pořídíte kompletní dovolenou se stravou formou polopenze. Pokud si připlatíte na 20 990 Kč, bude váš pobytový balíček zahrnovat program All Inclusive. V ceně je dále ubytování v hotelu na 9 dní, zpáteční letenky s odletem z Prahy, letištní transfery a podpora delegáta. S nákupem rozhodně nečekejte, ať si stihnete zařídit vše potřebné. Odlétá se již zítra před polednem.

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou na Zanzibar musí cestující vyplnit online příjezdový formulář. Všichni neočkovaní cestující do Tanzanie musí předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starší než 72 hodin). Další informace najdete na stránkách ministerstva.

<

Dovolenou s polopenzí v hotelu Uroa Bay Beach Resort **** v termínu 13.9. – 21.9. 2022 můžete rezervovat zde >> Pokud preferujete pobyty se stravou All Inclusive, tuto variantu si můžete prohlédnout a zakoupit zde >>

Zájezd na Zanzibar z Prahy s polopenzí za 16990 Kč, nebo s ALL INCLUSIVE za 20990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!