Nejraději byste vyrazili někam do teplých krajin? Dopřejte si exotickou dovolenou na Zanzibaru! Díky nabídce cestovní kanceláře se na tento snový ostrov můžete vydat již za pár dní, a to za skvělou cenu. Vybrat si můžete hned ze dvou různých variant. Jestliže preferujete stravování formou polopenze, dovolená vás vyjde na 20 990 Kč. Pokud si připlatíte na 24 990 Kč, bude váš pobytový balíček zahrnovat program All Inclusive. V ceně je dále zahrnuto ubytování v hotelu na 9 dní, zpáteční letenky s odletem z Prahy, letištní transfery a podpora delegáta. Hotel Uroa Bay Beach Resort se nachází na východním pobřeží ostrova, hned u nádherné pláže.

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou na Zanzibar musí cestující vyplnit online příjezdový formulář. Všichni neočkovaní cestující do Tanzanie musí předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starší než 72 hodin). Další informace najdete na stránkách ministerstva.

<

Dovolenou s polopenzí v hotelu Uroa Bay Beach Resort **** v termínu 4.10. – 12.10. 2022 můžete rezervovat zde >> Pokud preferujete pobyty se stravou All Inclusive, tuto variantu si můžete prohlédnout a zakoupit zde >>

Zájezd na Zanzibar z Prahy na 9 dní s polopenzí za 20990 Kč, nebo s ALL INCLUSIVE za 24990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!