Hledáte dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete? Nechte se inspirovat naším dnešním tipem a podívejte se na Zanzibar. Díky organizovanému zájezdu s cestovní kanceláří navíc zcela bez starostí. Za aktuální cenu 20 990 Kč pořídíte ubytování v resortu na 9 dní, program All Inclusive, zpáteční letenky (odlet z Prahy), letištní transfery a podporu delegáta. Hotel Uroa Bay Beach se rozkládá přímo u pláže s čistým jemným pískem. Lehátka i slunečníky zde mohou hoteloví hosté využívat zdarma. Zaujal vás náš příspěvek? Nečekejte a dovolenou si co nejdříve rezervujte, odlétá se již 13.9.2022.

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou na Zanzibar musí cestující vyplnit online příjezdový formulář. Všichni neočkovaní cestující do Tanzanie musí předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starší než 72 hodin). Další informace najdete na stránkách ministerstva.

<

Dovolenou v hotelu Uroa Bay Beach Resort **** v termínu 13.9. – 21.9. 2022 můžete rezervovat zde >> Stejný zájezd najdete i v nabídce Invia a zakoupit ho můžete zde >>

Zájezd na Zanzibar z Prahy na 9 dní do 4* resort s ALL INCLUSIVE za 20990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!