Hledáte rodinnou dovolenou, kde se bude líbit jak dospělým, tak dětem? Tento nelehký úkol jsme vzali na svá bedra a našli pro vás pobyt s cestovní kanceláří na ostrově Zakynthos, kam se můžete vypravit již zítra. Potěšit by vás mohla i cena, za 11 490 Kč pořídíte ubytování v hotelu s All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, transfery a služby delegáta. Hotel Zante Royal Resort & Waterpark láká na zábavný program pro děti, rodiče i jednotlivce. Najdete zde aquapark, fitness, restaurace i bary. Ještě než vyrazíte, nezapomeňte načerpat inspiraci v našem online průvodci Zakynthosem, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o ostrově. 

INFO KE KORONAVIRU: Řecká vláda rozhodla na letní sezónu zvolnit protiepidemická opatření! Nově tak není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

Dovolenou v hotelu Zante Royal Resort & Waterpark v termínu 21.6. – 28.6. 2022 můžete rezervovat zde >> Nezapomeňte si zde přečíst i hodnocení ubytování.

Zájezd na Zakynthos z Prahy na týden do 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 11490 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!