V dalším příspěvku vám připomeneme zájezd na Rhodos, o kterém jsme už jednou psali. Tento pobyt s cestovní kanceláří totiž zlevnil a aktuální cena je jen 8 490 Kč. Ta zahrnuje ubytování v hotelu na 9 dní, stravu All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Rodinný hotel Relax se nachází v klidné destinaci v blízkosti hned 3 překrásných pláží. Pokud plánujete podnikat výlety po ostrově a nechcete si pronajímat auto, jist oceníte, že přímo u hotelu je zastávka autobusu. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci Rhodosem, ve kterém najdete inspiraci na výlety a informace o ostrově. S nákupem příliš neotálejte, odlétá se již za dva dny.

INFO KE KORONAVIRU: Do Řecka stále nemusíte dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

Zájezd do hotelu Relax *** v termínu 14.10. – 22.10. 2022 můžete rezervovat zde >> Na portále Invia najdete i užiteční recenze a hodnocení ubytování.

Zájezd na Rhodos z Prahy na týden s ALL INCLUSIVE za 8490 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!