Chcete si užít královskou dovolenou za rozumnou cenu? Pokud jste flexibilní a můžete vyrazit již zítra, nic vám nebrání využít všech výhod Last Minute pobytů. Jedním takovým je i tento zájezd s cestovní kanceláří na ostrov Rhodos, který aktuálně pořídíte jen za 9 490 Kč. Cena zahrnuje ubytování v luxusním 5* hotelu, program All Inclusive, zpáteční letenky (odlet z Prahy, nebo Ostravy), letištní transfery a podporu delegáta. Hotel Rhodos Palace leží v letovisku Ixia a hosté se zde mohou těšit na animační programy, dětský klub, wellness či masáže. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci Rhodosem, ve kterém najdete inspiraci na výlety a informace o ostrově.

INFO KE KORONAVIRU: Do Řecka můžete cestovat bez omezení! Není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

Zájezd do hotelu Rhodos Palace ***** v termínu 30.9. – 7.10. 2022 můžete rezervovat zde >> Recenze ubytování si můžete přečíst na portále Invia >>

Zájezd na Rhodos z Prahy či Ostravy na týden do 5* hotelu s ALL INCLUSIVE za 9490 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!