Páteční nadílku dovolenkových tipů otevíráme zájezdem na Krétu. Podívat se sem můžete s cestovní kanceláří a to již velmi brzy. Potěší vás i cena, jelikož za 12 190 Kč pořídíte nejen ubytování v hotelu na 8 dní, zpáteční letenky a letištní transfery, ale i stravování formu All Inclusive. Samozřejmostí je zkušený delegát v místě pobytu. Bydlet budete v hotelu Bomo Club Lyda, který stojí v klidné části letoviska. Písečná pláž je zhruba 10 minut chůze daleko, ale využít můžete i hotelový minibus, který sem hosty vozí zdarma. Pokud vás tento pobyt zaujal, s rezervací nečekejte. Zbývá posledních pár míst a odlet z Prahy je již zítra. Před cestou můžete zavítat do našeho podrobného průvodce Krétou, ve kterém najdete rady a tipy na výlety. 

INFO KE KORONAVIRU: Řecká vláda rozhodla na letní sezónu zvolnit protiepidemická opatření! Nově tak není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

Dovolenou v hotelu  Bomo Club Lyda v termínu 25.6. – 2.7.2022 si můžete prohlédnout a rezervovat zde >> Najdete zde i užitečné recenze a hodnocení ubytování.

Zájezd na Krétu z Prahy na týden s ALL INCLUSIVE za 12190 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!