I náš další dnešní tip směřuje na řecký ostrov Korfu. Tentokrát se v nabídce cestovní kanceláře objevil zájezd do letoviska Roda a výborně hodnoceného 4* hotelu. Hotel se nachází přímo u písčité pláže, na které můžete zdarma využívat lehátka a slunečníky. Do centra letoviska Roda vás zdarma zaveze hotelový shuttle bus. Cena zájezdu 13 990 Kč zahrnuje letenky (odlet z Prahy), letištní transfery v místě, ubytování na 7 nocí, all inclusive stravu a služby delegáta. Před odletem určitě nakoukněte do našeho online průvodce ostrovem Korfu, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o ostrově. S nákupem příliš dlouho neotálejte, odlet je již zítra. 

INFO KE KORONAVIRU: Řecká vláda rozhodla na letní sezónu zvolnit protiepidemická opatření! Nově tak není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

Dovolenou v hotelu Angela Beach Family Deluxe **** v termínu 29.06. – 06.07.2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu pak najdete zde >>)

 

Zájezd na Korfu z Prahy na týden s ALL INCLUSIVE za 13990 Kč!

1 komentář u „Zájezd na Korfu z Prahy na týden s ALL INCLUSIVE za 13990 Kč!

 • 28.6.2022 (14:43)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  rád bych na dovolenou letěl sám, ale stalo se mi už několikrát, že CK Fischer rezervaci nemohl udělat z důvodu obsazenosti, ačkoliv jsem na nabídku od Vás reagoval ihned. Jejich web se tvářil, že to možné je, ale do telefonu mi řekli, že ta nabídka není platná.
  Prosím o jakoukoliv radu, abych nějakou tu dovču sehnal.

  Předem děkuji za odpověď a přeji příjemný den.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!