Inspirujte se naším dnešním tipem a navštivte řecké ostrovy! Dovolenou ve 4* hotelu na ostrově Korfu můžete aktuálně pořídit za cenu 12 290 Kč. Za tuto cenu se vám cestovní kancelář postará o kompletní dovolenou a vy si můžete dopřát zasloužený relax. Cena zahrnuje letenky (s odletem z Prahy), letištní transfery v místě, ubytování na 7 nocí, stravování formou all inclusive a služby delegáta. Hotel Sun Gate je situován v klidné části letoviska Sidari a v jeho okolí se nachází několik pláží. Před cestou nezapomeňte nakouknout do našeho online průvodce Korfu, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o ostrově. 

INFO KE KORONAVIRU: Řecká vláda rozhodla na letní sezónu zvolnit protiepidemická opatření! Není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

Dovolenou v hotelu Sun Gate**** v termínu 28.7. – 4.8. 2022 můžete rezervovat zde >> 

Zájezd na Korfu z Prahy na týden s ALL INCLUSIVE za 12290 Kč!

1 komentář u „Zájezd na Korfu z Prahy na týden s ALL INCLUSIVE za 12290 Kč!

  • 26.7.2022 (13:34)
    Trvalý odkaz

    Koukám na nabídku na hotel Sun Gate. Hledám něco relativně blízko moře, tak max 200 – 300 metrů. Na mapách jsem si hotel našel a dal trasu pěšky. Ať se snažím jak chci – začátek trasy na ulici asi 20m od hotelu, konec trasy na úplném kraji nejbližší pláže, ukazuje to nejméně 350 metrů. V popisu hotelu Fischer uvádí 250 m. Takže lžou a vědomě. Mám takhle změřeno z map už pár hotelů, nejhorší bylo 120 m v nabídce, přes 400 m v reálu. Nejvíc lžou Čedok a Fischer.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!