Chtěli byste procestovat Korfu, ale na individuální turistiku si zatím netroufáte? Potom je následující tip tím pravým pro vás! Díky zájezdu s cestovní kanceláří, který se právě objevil v nabídce, vám odpadnou starosti se zařizováním cesty a ubytování, ale zároveň získáte volnost pro plánování vašeho programu. Pobytový balíček vás vyjde na 10 990 Kč a zahrnuje ubytování ve studiích, zpáteční letenky z Brna, letištní transfery a služby delegáta. Zájezd je bez stravy, můžete tak v klidu vyrazit na celodenní výlet. Díky vybavenému kuchyňskému koutu si navíc připravíte, na co budete mít chuť. Než vyrazíte, nezapomeňte se inspirovat v našem podrobném průvodci Korfu, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o ostrově. 

INFO KE KORONAVIRU: Do Řecka můžete cestovat bez omezení! Není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

Dovolenou ve Studia Graciela v termínu 18.8. – 25.8. 2022 můžete rezervovat zde >> Zajímají vás recenze ubytování? Mrkněte se na stránky Invia >>

Zájezd na Korfu z Brna na týden za 10990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!