Dopřejte si neobyčejnou dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat. Pokud vyhledáváte méně tradiční destinace a lákala by vás návštěva „černého kontinentu“, nechte se inspirovat naším dalším příspěvkem a vydejte se do Senegalu. Využít k tomu můžete nabídku organizovaného zájezdu s cestovní kanceláří, za který aktuálně zaplatíte 18 990 Kč. Cena zahrnuje ubytování v hotelu na 9 dní, stravu All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Hotel Royal Horizons Baobab byl postaven v tradičním africkém stylu a svým hostům nabízí příjemný prostor pro zábavu i odpočinek. Komplex se nachází přímo u dlouhé písečné pláže, která navazuje na lagunu La Somone. Pokud vás tento tip zaujal, dovolenou si užijete v termínu 4.10. – 12.10.2022.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující do Senegalu se musí při vstupu prokázat certifikátem o ukončeném očkování (14 dní před cestou) nebo negativním testem ne starším než 72 hodin. Podrobné podmínky sledujte na stránkách MZV. 

<

Dovolenou v hotelu Royal Horizons Baobab v termínu 4.10. – 12.10. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu najdete zde >>)

Zájezd do Senegalu z Prahy na 9 dní do 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 18990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!