Láká vás dovolená ve Spojených arabských emirátech a preferujete zájezdy delší než jen na týden? Pak vás zcela jistě potěšíme dnešním akčním tipem, díky kterému si můžete užít skvělých 10 dní v letovisku Ras Al Khaimah. Kompletně zařízený zájezd do Spojených arabských emirátů pořídíte za 17 990 Kč. Cena zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, ubytování se stravou All Inclusive na 10 nocí, letištní transfery a služby delegáta. Hotel se nachází nedaleko písečné pláže. Pokud máte v plánu během dovolené navštívit i Dubaj, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce tímto městem.

INFO KE KORONAVIRU: Cestující jsou povinni předložit potvrzení o dokončeném očkování nebo proděláni nemoci, nebo negativním testu. Negativní test PCR pak nesmí být starší než 48 hodin. Výjimkou jsou děti do 12 let. Na letišti můžete být dále náhodně vybráni k podstoupení dodatečného PCR testu. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

<

Dovolenou v hotelu Bin Majid Beach Hotel v termínu 31.10. – 10.11. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu najdete zde >>)

Zájezd do Emirátů z Prahy na 10 dní s ALL INCLUSIVE za 17990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!