Využijte last minute nabídky cestovní kanceláře a navštivte moderní Dubaj! Zájezd do skvěle hodnoceného hotelu v dubajské čtvrti Al Seef pořídíte za cenu 9 990 Kč. Tato cena zahrnuje letenky (odlet z Prahy), letištní transfery v místě, ubytování na 8 dní, snídaně a služby delegáta. Hotel je situován 10 kilometrů od mrakodrapu Burj Khalifa, nákupního centra Dubai Mall a Dubajské fontány.Před cestou nezapomeňte nakouknout do našeho průvodce městem, ve kterém najdete tipy pro váš itinerář. Pokud vás zájezd zaujal, do Dubaje se podíváte v termínu 18.10. – 25.10. 2022. 

INFO KE KORONAVIRU: Cestující musí před cestou předložit potvrzení o dokončeném očkování nebo proděláni nemoci, nebo negativním testu. Negativní test PCR pak nesmí být starší než 48 hodin. Výjimkou jsou děti do 12 let. Na letišti pak probíhají namátkové PCR testy. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

<

Zájezd do hotelu Hampton by Hilton Dubai Al Seef v termínu 18.10. – 25.10. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu najdete zde >>)

Zájezd do Dubaje z Prahy na týden do skvěle hodnoceného hotelu se snídaní za 9990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!