Chcete se i na dovolené cítit jako doma a nemuset se přizpůsobovat dennímu režimu v hotelových řetězcích? Pak by se vám mohl líbit náš dnešní příspěvek. V něm se podíváme na zájezd organizovaný cestovní kanceláří do Primorska, na který se můžete vydat již za pár dní. Odlet je z Ostravy a za dovolenou zaplatíte 7 990 Kč. V ceně je zahrnuto ubytování v penzionu, zpáteční letenky, transfery a služby delegáta. Zájezd je bez stravy, ale k dispozici máte vybavenou kuchyňku. Penzion U Nadi je skvěle hodnocen pro svoji přátelskou atmosféru a umístění v klidné částí letoviska. Pokud jsme se vám trefili do noty, nákup neodkládejte, zbývá posledních pár míst.

Před cestou nezapomeňte načerpat inspiraci v našem online průvodci Bulharskem, ve kterém najdete informace o jednotlivých městech a tipy na výlety.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně nemusí cestující, kteří přijíždějí z České republiky předkládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti. Před odletem se informujte o platných podmínkách na webu MZV.

<

Dovolenou v penzionu U Nadi v termínu 6.7. – 13.7. 2022 můžete rezervovat zde >> Najdete zde i recenze hostů a hodnocení ubytování.

Zájezd do Bulharska z Ostravy na týden za 7990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!