Akčních letenek z Vídně do Pekingu můžete využít k levné návštěvě Čínské lidové republiky a to v celé řadě termínů. Se ženou jsme ji loni navštívili, tak pokud by vás cokoliv zajímalo, rád poradím. Za mě to byl skvělý zážitek, který bych vám určitě doporučoval. Před cestou nezapomeňte na potřebu víz, bližší informace k nim naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před zakoupením čehokoliv si nezapomeňte propočítat všechny náklady (cesta od/k letišti, doprava na místě, případné vstupy a ubytování.

 

Průvodce Pekingem naleznete zde.

 

Pokud byste měli zájem o tour po Pekingu, mohu vřele doporučit tuto agenturu wildgreatwall@gmail.com (stránky už nemám, jenom kontakt). Vybrali jsme ji po pečlivém výběru a byli jsme  spokojeni. U nás to kvůli bylo nedostatku času (pouze jsme přestupovali a měli necelý den, tak jsme chtěli stihnout co nejvíce), ale celkově to bylo pohodlnější a docela chápu, že někdo např. s dětmi zvolí toto řešení. Ono v Číně je to i se znalostí angličtiny poměrně komplikované na domluvu. Lidí co anglicky mluví není moc a těch, co je jim i rozumět, ještě méně :).

Takhle vás řidič čeká s cedulkou při východu z letiště (nebo kde se domluvíte) a odveze vás na místě přesně podle domluveného itineráře. Vždy vás vyhodí, řekne vám kde bude čekat a pak vás odveze na další místo. Stihnete tak toho o hodně víc.

 

 

Letenky Vídeň – Peking – Vídeň můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

Levné letenky do Pekingu
Levné letenky do Pekingu
Za velkou čínskou zdí do Pekingu z Vídně za 8290Kč! (letenky tam i zpět, vč. poplatků)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!