Akčních letenek z Prahy do Pekingu můžete využít k levné návštěvě Čínské lidové republiky a to v celé řadě termínů. Se ženou jsme ji přesně před rokem navštívili a pokud by vás cokoliv zajímalo, rád poradím. Za mě to byl skvělý zážitek, který bych vám určitě doporučoval. Před cestou nezapomeňte na potřebu víz, bližší informace k nim naleznete zde.Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Číny přes cestovní kancelář naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před zakoupením čehokoliv si nezapomeňte propočítat všechny náklady (cesta od/k letišti, doprava na místě, případné vstupy a ubytování.

 

Průvodce Pekingem naleznete zde.

 

Pokud byste měli zájem o tour po Pekingu, mohu vřele doporučit tuto agenturu wildgreatwall@gmail.com (stránky už nemám, jenom kontakt). Vybrali jsme ji po pečlivém výběru a byli jsme  spokojeni. U nás to kvůli bylo nedostatku času (pouze jsme přestupovali a měli necelý den, tak jsme chtěli stihnout co nejvíce), ale celkově to bylo pohodlnější a docela chápu, že někdo s dětmi, nebo starší lidé zvolí toto řešení. Ono v Číně je to i se znalostí angličtiny poměrně komplikované na domluvu. Lidí co anglicky mluví není moc a těch, co je jim i rozumět, je ještě méně :).

Takhle vás řidič čeká s cedulkou při východu z letiště (nebo kde se domluvíte) a odveze vás na místě přesně podle domluveného itineráře. Vždy vás vysadí u památky, řekne vám kde bude čekat a pak vás odveze na další místo. Stihnete toho tak o hodně víc, o pohodlí ani nemluvě.

 

 

Letenky Praha – Peking – Praha za 8990Kč můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

Další termíny za 9490Kč jsou pak dostupné zde << Kalendář termínů >>

 

Levné letenky do Pekingu
Levné letenky do Pekingu

 

Za Velkou čínskou zdí do Pekingu z Prahy za 8990Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!