Akčních letenek z Prahy do Pekingu můžete využít k levné návštěvě Čínské lidové republiky a to v celé řadě termínů. Se ženou jsme ji přesně před rokem navštívili a pokud by vás cokoliv zajímalo, rád poradím. Za mě to byl skvělý zážitek, který bych vám určitě doporučoval. Před cestou nezapomeňte na potřebu víz, bližší informace k nim naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před zakoupením čehokoliv si nezapomeňte propočítat všechny náklady (cesta od/k letišti, doprava na místě, případné vstupy a ubytování.

 

Průvodce Pekingem naleznete zde.

 

Pokud byste měli zájem o tour po Pekingu, mohu vřele doporučit tuto agenturu wildgreatwall@gmail.com (stránky už nemám, jenom kontakt). Vybrali jsme ji po pečlivém výběru a byli jsme  spokojeni. U nás to kvůli bylo nedostatku času (pouze jsme přestupovali a měli necelý den, tak jsme chtěli stihnout co nejvíce), ale celkově to bylo pohodlnější a docela chápu, že někdo s dětmi, nebo starší lidé zvolí toto řešení. Ono v Číně je to i se znalostí angličtiny poměrně komplikované na domluvu. Lidí co anglicky mluví není moc a těch, co je jim i rozumět, je ještě méně :).

Takhle vás řidič čeká s cedulkou při východu z letiště (nebo kde se domluvíte) a odveze vás na místě přesně podle domluveného itineráře. Vždy vás vysadí u památky, řekne vám kde bude čekat a pak vás odveze na další místo. Stihnete toho tak o hodně víc, o pohodlí ani nemluvě.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky Praha – Peking – Praha můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

 

Za Velkou čínskou zdí do Pekingu z Prahy za 10190Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!