Společnost ČSA zlevnila své lety na trase Praha-Brusel. Zpáteční letenky nyní pořídíte za 2 290 Kč, vybírat můžete z mnoha termínů od března až do konce srpna včetně prázdnin. Cena letenek je sice vyšší než ta, za kterou do Belgie doletíte s aerolinkou Rynair, tato nabídka má ale jednu velkou výhodu: přiletíte na hlavní bruselské letiště. Ryanair vás dopraví na Brusel Charleroi, odkud je do centra hlavního města Belgie poměrně kus a jízdenky nejsou nejlevnější. U Ryanair navíc v ceně máte jen mini příruční zavazadlo, u ČSA klasické příruční o rozměrech 55 × 45 × 25 cm. Pokud tedy dáváte přednost pohodlí a v konečném součtu mnohdy jen lehce vyšší ceně, letenky od ČSA budou tou lepší volbou. Konkrétní tipy, co v Bruselu neminout, naleznete v našem průvodci. Toto je tip na individuální cestování, veškeré zájezdy s cestovní kanceláří naleznete zde

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Pro cesty do Belgie vždy doporučujeme vyřídit cestovní pojištění, na den stojí pár korun a máte s ním jistotu bezplatného lékařského ošetření. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, k ceně letenek přesto nezapomeňte připočítat náklady na transfer z/na letiště, stravování a ubytování. Belgie nepatří mezi ty nejlevnější země, je třeba s tím počítat už při nákupu letenek. Pokud byste si chtěli půjčovat auto, rezervaci můžete provést už předem na ověřených stránkách Rentalcars.

 

Veškeré volné hotely najdete na Bookingu, kde pouze zadáte svůj termín. Ještě o něco levnější alternativou pak může být využití této naší slevy na první ubytování rezervované přes web AirBnb.

 

 

Letenky PrahaBruselPraha vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>

 

Letenky do Bruselu s ČSA
Z Prahy do Bruselu s ČSA i přes víkendy a letní prázdniny za 2290 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!