Rádi podnikáte víkendové cesty za poznáním? Pak vás jistě osloví nabídka levných letenek do Bari, které se objevily v kalendáři leteckého dopravce Ryanair. Za zpáteční letenky s odletem z Prahy v termínu 11.11. – 13.11.2022 zaplatíte jen 1018 Kč, ale k výběru jsou i další možnosti. Za stejnou, nebo velmi podobnou cenu, si tak naplánujete pobyt přesně dle svých představ. Inspiraci pro váš itinerář načerpejte v našem podrobném online průvodci Bari. Pokud cestování na vlastní pěst není pro vás to pravé, ale Itálii byste i tak rádi letos navštívili, nabídku zájezdů CK najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Od 1.6. 2022 Itálie nevyžaduje ke vstupu žádný doklad o bezinfekčnosti, cestovat sem můžete bez omezení, jako před pandemií.

<

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako jsou například letištní transfery v místě pobytu, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete být nezávislí na hromadné dopravě, doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking. Pokud vám více vyhovuje ubytování v soukromí, navštivte portál AirBnb.

Letenky na trase Praha – Bari – Praha, například v termínu 11.11. – 13.11.2022, můžete zakoupit na stránkách letecké společnosti Ryanair >>

Víkendy z Prahy na Bari za 1018 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *