Pokud přemýšlíte o zajímavém dárku na Vánoce, mohly by pro vás být vhodnou volbou letní letenky do Amsterdamu. Letecká společnost EasyJet totiž nabízí nejlevnější letenky s velkým předstihem a čím je letadlo vyprodanější, tím jsou i letenky dražší. Letenky na prázdninové víkendy tak nyní můžete koupit za 1380Kč. Řešit tento výlet s předstihem se vyplatí i kvůli ubytování (ty nejlepší nabídky bývají měsíce dopředu vyprodané). Pokud byste netrvali na prázdninách, nebo víkendu, tak se dá s cenou dostat ještě o něco níže. Detailního průvodce po Amsterdamu jsem pro vás připravil zde. Cestopis z Amsterdamu od naší čtenářky, naleznete zde. Zájezdy do Amsterdamu přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem letenek si spočítejte všechny náklady, především pak cenu za ubytování. Amsterdam patří mezi poměrně drahé lokality, ale lepší už to nebude a i tak za návštěvu stojí :). Ušetřit můžete tak, že pojedete ve čtyřech lidech, nebo část výletu budete spát v Rotterdamu, který je levnější a za návštěvu určitě stojí. Ubytování si berte buď přes Booking, nebo využijte naší slevu 725Kč na vaše první ubytování a zarezervujte si pobyt přes AirBnb. To vychází výhodněji.

 

I když jsou prázdniny ještě daleko, doporučoval bych bydlení řešit již nyní. Ono něco jistě seženete i na poslední chvíli, ale ta nejlepší ubytka bývají vyprodány na měsíce dopředu a to obzvášt na víkendy. K dispozici je celá řada termínů za stejnou nebo podobnou cenu. Já pro názornost vybral pátek 10. srpna – nedeli 12. srpna.

 

 

Letenky zakupte přímo na EasyJet.com např. na datum 10. – 12. srpna. Cena na náhledu je za 2 osoby, na jednoho tedy letenky tam i zpátky vychází 1380Kč. Pokud vás pojede více, cena ještě více klesne. Datum berte spíš pro názornost, těch možností za stejnou cenu je tam více.

 

Levné prázdninové letenky z Prahy do Amsterdamu
Levné prázdninové letenky z Prahy do Amsterdamu

 

 

Víkendový Amsterdam z Prahy o letních prázdninách za 1380Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!