Pokud začínáte plánovat prázdniny a rádi byste vyrazili za hranice, zaujmout vás mohou zpáteční letenky do švýcarské Ženevy za dobrou cenu. Na červencový termín je aktuálně seženete za 1 250 Kč. Online průvodce po Ženevě je dostupný zde. Toto je tip na individuální cestování, zájezdy přes CK případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Švýcarsko má celkový větší počet nakažených než ČR, počet aktivních případů ale výrazně klesá. Aktuálně do země mohou vstoupit pouze švýcarští občané a cizinci s platnými pobytovými tituly ve Švýcarsku, již zítra má ale vláda zasedání a rozhodne o dalších krocích. Předpokládá se, že pro občany vybraných zemí se hranice otevřou v polovině června.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, doporučujeme vám nahlédnout do tohoto článku >>. 

 

Nepodceňujte cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, přesto před nákupem letenek proveďte kalkulaci celkových nákladů. Švýcarsko nepatří mezi ty nejlevnější destinace, počítejte s vyššími cenami za ubytování i stravování.

 

Ubytování je možné řešit přes Booking. Alternativou je registrace přes tento odkaz pro získání slevy na vaše první ubytování přes web AirBnb. Kvůli koronaviru rezervujte ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky PrahaŽeneva Praha například na termín 15. až 17. července můžete rezervovat zde. Alternativně rezervaci proveďte u ověřeného českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte podporu v češtině a pár korunami přispějete na chod tohoto webu.

 

letenky easyjet ženeva

Víkendová Ženeva z Prahy o letních prázdninách za 1250 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!