Mallorca je v posledních letech bezpochyby jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v Evropě. Jestliže jste jejímu kouzlu již propadli či byste chtěli teprve zjistit, co je na ní vlastně tak zvláštního, neměli byste si nechat ujít akční letenky společnosti Ryanair. Ty aktuálně zakoupíte s odletem z Prahy za 2203 Kč, a to na víkendový pobyt od pátku do neděle. Letenky jsou určeny pro opravdu svižný výlet, během tohoto vyhrazeného času však stále můžete stihnout spoustu zajímavých věcí. Místa, která by vám neměla uniknout naleznete v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Mallorku s cestovní kanceláří naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: S aktuální platností je povinností každého cestovatele před odletem podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem. Test nesmí být starší 72 hodin. Před odletem jste dále povinni vyplnit tento online formulář. 

 

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte dosud zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení náš podrobný návod >> 

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítat i náklady na letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Abyste toho během krátkého pobytu stihli co nejvíce, doporučujeme si zapůjčit auto. 

 

Ubytování můžete zařídit klasicky přes Booking, s ohledem na aktuální situaci však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Mallorka – Praha v termínu 23. – 25. července můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky alternativně zakoupíte také u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Mallorku s odletem z Prahy
Víkendová Mallorca z Prahy o letních prázdninách za 2203 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!