Sníte o návštěvě romantické Paříže? Tento sen si můžete splnit spolu s novoročním předsevzetím a to hned z kraje roku 2022. Díky levným letenkám dopravce Ryanair můžete vyrazit zpátečním letem z Prahy do Paříže za skvělých 1418 Kč. Termín pobytu je 28.1. – 30.1.2022 a díky odletu v neděli v noci stihnete navštívit všechna pařížská lákadla, včetně nádherně osvícené Eiffelovy věže. Tento tip je pro individuální turistiku, pokud preferujete zájezdy s podporou cestovní kanceláře, naleznete je zde.

INFO KE KORONAVIRU: Letenky jsou až na konec ledna příštího roku, do té doby se mohou podmínky pro vycestování změnit. Aktuálně však platí následující. Cestující z České republiky musí předložit negativní PCR test/antigenní test ne starší než 72h (pro osoby od 12 let) nebo potvrzení o provedeném očkování (2 týdny po druhé vakcíně Pfizer, Moderna, AstraZeneca či 4 týdny po vakcíně Johnson & Johnson nebo 2 týdny po první dávce vakcíny pokud osoba prodělala nemoc Covid-19). Všichni cestující musí zároveň vyplnit čestné prohlášení o bezinfekčnosti.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete vyrazit i dále mimo Paříž, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování v Paříži můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha – Paříž – Praha v termínu 28.1. – 30.1.2022 můžete zakoupit na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině a podpoříte tento web.

Víkend v Paříži z Prahy za 1418 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!