Skvělý víkend můžete strávit v Dublinu! Zpáteční letenky s odletem z Prahy nyní zakoupíte za velmi dobrých 978 Kč s tím, že na cestu se vydáte v pátek před polednem, návrat je plánován na nedělní večer. Na místě tedy strávíte celý víkend a to je dost času na prohlídku celého města a třeba i návštěvu tradiční irské hospody :). Toto je tip na individuální cestování, dáváte-li přednost turistice s cestovní kanceláří, zájezdy do Irska najdete zde

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenost, praktické tipy najdete v našem podrobném průvodci zde >>.

 

Cestovní pojištění pro cesty po EU sice není nutností, rozhodně se však neztratí. I vzhledem k tomu, že stojí pár korun na den, ho vždy raději doporučujeme vyřídit. Srovnání dostupných pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet je z výborně dostupné Prahy. Irsko však nepatří mezi nejlevnější destinace, proto si ještě před nákupem letenek nezapomeňte propočítat přibližné výdaje na celou cestu. Myslete na dopravu z/na letiště, ubytování, stravování či případné vstupy do památek. Pokud si chcete prohlédnout i okolí města, auto si můžete zapůjčit zde. Pro pobyt po městě si vystačíte s hromadnou dopravou.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes AirBnB.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky PrahaDublinPraha na termín 7. až 9. února (pátek až neděle) můžete rezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně letenky zakupte u českého prodejce. Cena je sice o něco málo vyšší, ale máte vše v češtině a pár korunami také přispějete na provoz tohoto webu. 

 

Letenky Dublin
Letenky Dublin
Víkend v Dublinu z Prahy za 978 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!