Další akční tip vás zavede na víkendový pobyt v Barceloně. Máte-li tedy k dispozici pouze pátek, sobotu a neděli, neváhejte a využijte letenek společnosti Ryanair za 700 Kč. Bližší informace o Barceloně si můžete přečíst kupříkladu zde. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Barcelony s cestovní kanceláří naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Do Španělska můžete aktuálně cestovat bez jakýchkoli omezení. Po příletu po vás však budou vyžadovány osobní a kontaktní údaje a bude vám změřena teplota. Věnujte však pozornost aktuálnímu dění ve světě. Situace se může během několika dní zase změnit.

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně. Dopravit se tam můžete například se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K ceně letenek připočítejte i zbylé náklady na víkendový pobyt. Barcelona nepatří mezi nejlevnější města. Nezapomeňte ani na cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Ubytování můžete zařídit klasicky přes Booking, doporučujeme však hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Barcelona – Vídeň v termínu 31. července – 2. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky do Barcelony
Víkend v Barceloně o letních prázdninách za 700 Kč! (letenky z Vídně tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!