Pokud jste nevyužili levných víkendových letenek do Paříže z Prahy, možná vás osloví podobná akce z Wroclavi. Odlet je ideálně v pátek odpoledne a návrat v neděli večer. Cena za letenky je konečná a zahrnuje let tam i zpět. Na cestu se vám může hodit náš “Průvodce Paříží“, jehož zakoupením podpoříte i vznik dalších průvodců. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Paříže přes cestovní kancelář naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z dobře dostupné Wroclavi.

 

Před nákupem si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně dopravy z/na letiště (zpáteční jízdenka stojí 29€), dopravu po Paříži a ubytování. S jídlem se dá při nákupu v supermarketech dostat na podobnou částku, jako v ČR (něco je dražší, něco levnější, ale vybrat se dá).

 

Ubytování můžete řešit klasicky přes Booing, všechny hotely v tento termín naleznete zde. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

Letenky Wroclav – Paříž – Wroclav zarezervujte přímo na webu Ryanair.com. Já vybral termín 11. – 13. ledna. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Letenky do Paříže
Letenky do Paříže

 

Víkend v Paříži z Wroclavi za 610Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!