Co takhle na podzim strávit romantický víkend v Paříži? S aerolinkou Ryanair se do tohoto proslulého města milenců dopravíte přímým letem z Prahy za 1 165 Kč. Odlet je v pátek po poledni, návrat pak v neděli pozdě večer. Budete tak mít dostatek času na prohlídku všech nejvýznamnějších památek a ještě si užijete posezení v některé z ikonických kaváren či restaurací. Užitečné tipy na cestu naleznete v našem „Průvodci Paříží“. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Paříže přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

Tip: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, informace hledejte v našem článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, před nákupem si i přesto nezapomeňte spočítat veškeré náklady na cestu. Myslete na dopravu z/na letiště, dopravu po Paříži i ubytování. Francie obecně nepatří mezi ty nejlevnější destinace, je třeba s tím počítat. Vyšší částku než u nás zaplatíte v restauracích, za jídlo můžete případně alespoň něco ušetřit nákupy v supermarketech.

 

Pozornost věnujte tomu, že přiletíte na letiště s názvem Paříž Beauvais, které je od centra Paříže vzdálené cca 85 km. Cesta autobusem pak zabere 75 minut, cena zpáteční jízdenky je 29 euro, když ji zakoupíte předem zde. Pozor, na místě je cena vyšší!

 

Ubytování můžete řešit klasicky přes Booking. Ještě levněji pak mnohdy vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy a následně se ubytovat přes AirBnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky Praha–Paříž–Praha na termín 18. až 20. října (pátek až neděle) rezervujte přímo na webu Ryanair. Letenky je možné zakoupit i u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale vy získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky Paříž
Letenky Paříž
Víkend v Paříži z Prahy za 1165 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!