Levných letenek od Laudamotion můžete využít k návštěvě hlavního města Španělska – Madridu. Tam strávíte celý víkend na konci června, kdy je zaručeno krásné počasí. V Madridu určitě navštivte impozantní královský palác, zajděte si na fotbal nebo si užijte rušný noční život. Inspirovat se můžete cestopisem z Madridu od naší čtenářky, nebo k naplánování celého výletu využijte našeho průvodce Madridem. Toto je tip na individuální cestování, zájezdy do Madridu přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Na krátkou cestu po Evropě není nezbytně nutné uzavírat cestovní pojištění, pokud byste však chtěli mít stoprocentní jistotu (za kterou navíc dáte jen pár korun na den), přehledné online srovnání cestovních pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete autobusy společnosti Eurolines nebo Regiojet (Student Agency).

 

Před nákupem čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady – dopravu z/na letiště, dopravu na místě, ubytování a stravu. Auto si případně můžete půjčit přes Rentalcars

 

Všechny hotely na daný víkend v červnu naleznete zde. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy na první ubytování a ubytovat se přes stránky AirBnb.

 

 

Letenky Vídeň–Madrid–Vídeň na termín 28. až 30. června (pátek až neděle) rezervujte přímo na stránkách Laudamotion (Ryanair). Alternativně můžete letenky koupit přes českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky do Madridu
Levné letenky do Madridu
Víkend v Madridu z Vídně za 1030 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!