Nemůžete se dočkat, až se zase vypravíte za hranice Evropy? Vaším cílem se může stát Vietnam. Díky akčním letenkám oblíbené aerolinky Turkish Airlines se za 12 390 Kč dopravíte do Ho Či Minova města, za 13 390 Kč pak do Hanoje. V obou případech vás čeká jeden přestup při cestě tam i zpět, v ceně letenek již máte zahrnuté odbavené zavazadlo. Pokud vám ve Vietnamu stačí pobýt pár dní či týdnů, spoustu termínů naleznete v období od října do prosince. Pokud do Vietnamu plánujete zamířit na delší dobu například jako digitální nomádi, návrat klidně můžete nechat až na příští rok, zpáteční termíny jsou totiž dostupné až do května 2021. Naplánování celého výletu vám usnadní cestopis našeho čtenáře “Cestování po Vietnamu”. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy přes cestovní kancelář případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Do Vietnamu se zatím letecky nedostanete, postupně by ale mělo docházet k uvolňování opatření a obnově mezinárodních spojů.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před odletem do Vietnamu si určitě sjednejte cestovní pojištění. Potřebujete ho například i k půjčení motorky. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se dopravíte se společnostmi Regiojet a Flixbus. Oba dopravci nabízejí spoje, které vás bez nutnosti přestupu zavezou až na letiště.

 

Ubytování doporučujeme řešit přes Agodu, která v Asii často vychází výhodněji než v Evropě známější Booking. Využít můžete také naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes AirBnB. Alternativou je pak ubytování hledat až na místě, to se vyplatí zvlášť pokud vás baví smlouvání.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase VídeňHo Či Minovo město (Vietnam)–Vídeň za 12 390 Kč vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>

 

Letenky na trase VídeňHanoj (Vietnam)–Vídeň za 13 390 Kč vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>

 

letenky Vietnam Turkish Airlines
Levné letenky do Vietnamu, od října
Vietnam z Vídně od 12 390 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!