Pokud se vydáte do Vietnamu, poznáte jednu z nejchutnějších kuchyní světa, milé obyvatele i nedotčenou přírodu. Zpáteční letenky s odletem z Prahy nyní pořídíte za 13 990 Kč. Na cestu se vydáte na palubě aerolinky Bamboo Airways (vietnamská nedávno založená společnost, dobře hodnocená). Čeká vás přímý let, vzít si s sebou můžete příruční i odbavené zavazadlo do 30 kg. Dostupná je spousta termínů od dubna do října tohoto roku včetně letních prázdnin. Naplánování celého výletu vám usnadní cestopis našeho čtenáře “Cestování po Vietnamu”. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy přes cestovní kancelář případně naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před odletem si určitě sjednejte cestovní pojištění. Potřebujete ho třeba i k půjčení motorky. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se dopravíte se společnostmi Regiojet (dříve StudentAgency)Flixbus. Oba dopravci nabízejí spoje, které vás bez nutnosti přestupu v centru Vídně zavezou až na letiště.

 

Ubytování doporučujeme řešit přes Agodu, která v Asii často vychází výhodněji než například Booking. Využít můžete i naši slevu na první ubytování rezervované přes AirBnB. Poslední možností je pak ubytování domlouvat až na místě a usmlouvat si pěknou cenu.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaHanoj (Vietnam)–Praha za 13 990 Kč vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>

 

Vietnam akční letenky z Prahy
Letenky do Vietnamu z Prahy
Vietnam z Prahy přímým letem i o letních prázdninách za 13 990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!