Na trhu se objevily další levné letenky z Varšavy do Vietnamu, tentokrát za 1399 zlotých, tedy zhruba 8450Kč. Cena je za let tam i zpět a zahrnuje všechny poplatky + odbavené zavazadlo do 20Kg. Varšava se může zdát být nepraktická, ale  dá se cestovat i přes noc a výhodou je přímý let bez nutnosti přestupů. Vřele doporučuji skvělý cestopis našeho čtenáře “Cestování po Vietnamu”. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Vietnamu přes cestovní kancelář, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji Vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění na cestu je velmi rozumné, pokud si budete půjčovat motorku, tak bych řekl, že i nutné ?. Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ubytování řešte přes Agodu, která v Asii vychází často výhodněji. Možné je i domlouvat ubytování na místě, ale počítejte s tím, že se častěji domluvíte česky, než anglicky ? (trochu přeháním, ale opravdu častěji využijete ruce-nohy, než angličtinu a i česky jsme si pokecali).

 

V Ho či Minově městě nezapomente navštívit vojenské muzeum. Je to trochu (víc) propaganda, ale i tak je to velmi zajímavý zážitek a můžete si udělat fotky u letadel, tanků a tak :). K ubytování bych vám doporučoval batůžkářskou oblast Pham Ngu Lao. Je to velmi živá a zároven levná čtvrt.

 

 

Letenky zarezervujte zde >>

Cena na náhledu je za 2 osoby.

 

Vietnam přímým letem z Varšavy za 8450Kč (cena za let tam i zpět, vč. odbaveného zavazadla)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!