Vydejte se po stopách Romea a Julie do Verony, navštivte párty ostrov Ibizu a prohlédněte si Londýn, jedno z nejzajímavějších měst Evropy. To vše v jednom výletu z Norimberku pouze za 1470Kč. Termínů i možností je více, můj plán tak můžete využít pouze jako inspiraci k sestavení vlastního. Já výlet naplánoval tak, abychom maximálně využili svátků věrozvěstů a Husa. V případě zájmu s nákupem neotálejte, některé letenky jsou za akční cenu, která nebude mít dlouhého trvání.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z dobře dostupného Norimberka, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, případně automobilem.

 

Před zakoupením čehokoliv si nezapomeňte propočítat všechny náklady (cesta z/ na letiště, doprava na místě, ubytování, případné vstupy). Tento tip bych doporučil alespoň trochu zkušenějším cestovatelům, kteří mají představu co a jak. Pokud zkušenosti nemáte, začal bych něčím snadnějším. Ověřte si dostupnost všech letenek za uvedené ceny, at se vám nestane, že některé zdraží. Jako první bych kupoval leteneky od Volotea, ty budou mít nejkratší platnost. Zároveň vemte v potaz, že jde o několik na sobě nezávislých letenek a pokud by došlo ke zrušení/posunutí letu, dost vám to zkomplikuje situaci a navýší náklady. To riziko je sice velmi malé a osobně jsem do toho také vždy šel, ale existuje a tak považuji za nutné na to upozornit.  Je to zkrátka pro určitou skupinu lidí, kteří podobně bláznivé akce milují a vědí, do čeho jdou :).

 

Ubytování berte buď klasicky přes Booking, nebo využijte naší slevu 725Kč na první ubytování dražší 1900Kč a ubytujte se přes AirBnb. Pokud chcete ušetřit, cestujte ve více lidech.

 

Za nejnižší cenu máte v ceně jen příruční zavazadlo, které vám bude stačit bohatě.  Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde.

 

 

Letenky Norimberk – Verona zakupte za 9,9€ například na 2. července přímo u dopravce Ryanair.com

 

 

 

Letenky Verona – Ibiza zakupte za 9€ na datum 4. července přímo u Volotea.com

 

 

Letenky Ibiza – Londýn za 19,9€ zakupte např. na 8. července přímo u dopravce Ryanair.com

 

 

 

Letenky Londýn – Norimberk zakupte za 13 liber např. na 12. července přímo u dopravce Ryanair.com

 

 

 

 

 

Verona, Ibiza a Londýn v jednom výletu o letních prázdninách přes státní svátky za 1470Kč! (všechny letenky)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!