Lotyšsko hlavní město Riga

Vydejte se objevovat zajímavá místa v Pobaltí! V rámci velkého výprodeje letenek u Air Baltic pořídíte zpáteční letenky do Pobaltí za cenu 1 690 Kč. Z Prahy pořídíte přímé letenky do lotyšské Rigy, s přestupem pak můžete cestovat do Helsinek, Talinnu, Vilniusu, Turku, Tampere nebo Palangy. Letenky za tuto cenu jsou dostupné pro lety v termínech mezi 15.1.2023 – 30.10.2023 a jsou dostupné i s odletem z Vídně. Pokud vás návštěva Pobaltí láká, ale preferujete organizované cesty, nabídku cestovních kanceláří si můžete prohlédnout zde

INFO KE KORONAVIRU: Lotyšsko zrušilo všechna opatření a do země je možné cestovat jako před pandemií. Podrobné informace a vstupní podmínky do ostatních států v Pobaltí najdete na stránkách MZV. 

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo, výlety či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud plánujete po Lotyšsku cestovat, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování v Lotyšsku hledejte na stránkách Booking.

Přímé letenky na trase Praha – Riga – Praha můžete pořídit zde >> Do ostatních pobaltských destinací se podíváte s přestupem. 

Velký výprodej letenek z Prahy do Pobaltí i během letních prázdnin za 1690 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!