Velký výprodej jízdenek do Evropy se slevou až 49%!

Velký výprodej jízdenek do Evropy se slevou až 49%!

Pouze dnes zakoupíte u dopravce RegioJet jízdenky do vybraných evropských destinací se slevou až 49%! Vyrazit můžete například do Drážďan, Říma, Londýna nebo Paříže. K dispozici je i Berlín, takže lze akci zkombinovat i s koupí levných letenek právě z berlínského letiště. Levné jízdenky bez možnosti storna pořídíte v mnoha termínech od 4.11. – 25.11.2021. Ať už se rozhodnete pro poznávací výlet, nebo delší pobyt, s nákupem rozhodně příliš dlouho neotálejte. Akce platí pouze do dnešní půlnoci a počet míst je omezen.

INFO KE KORONAVIRU: Nezapomeňte, že cestování do zahraničí stále podléhá pravidlům spojeným s pandemií COVID-19. Před cestou se informujte v našem cestovatelském semaforu, nebo přímo na stránkách MZV.

<

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet, sepsali jsme pro vás článekJak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně jízdenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například dopravu na nádraží v Praze nebo Brně, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Pokud nejedete na otočku, nezapomeňte si s předstihem sehnat ubytování. Nabídky hotelů a penzionů můžete vyhledat a rezervovat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb.

Levné jízdenky se slevou až 49% můžete zakoupit přímo u dopravce RegioJet.