Rádi byste v následujících měsících vyrazili na prodloužený víkend někam do zahraničí? Inspirujte se naším dnešním tipem, se kterým můžete zamířit do bulharské Varny. Zpáteční letenky z Vídně pořídíte za super cenu 480 Kč, a to například v termínu 23.2. – 26.2. 2023. Před cestou se můžete inspirovat v našem online průvodci Bulharskem. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku zájezdů cestovních kanceláří do Bulharska najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně cestující z ČR nemusí předkládat žádný certifikát o bezinfekčnosti. Podmínky se ale mohou změnit, situaci sledujte na stránkách MZV. 

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Bulharsku cestovat, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking

Letenky na trase Vídeň – Varna – Vídeň v termínu 23.2. – 26.2. 2023 pořídíte na stránkách dopravce Ryanair >> 

Varna z Vídně na prodloužený víkend za 480 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *