Tradiční české Vánoce nejsou tím, po čem letos toužíte? Zkuste změnu a prožijte konec roku u moře! U leteckého dopravce Ryanair nyní zakoupíte letenky z Bratislavy na Lanzarote s odletem v termínu 23.12. – 1.1.2022 za milých 2 550 Kč. Kromě Vánoc tak můžete okusit i Silvestr na pláži a v mezičase stihnete ostrov i procestovat. Aby pro vás bylo cestování na vlastní pěst ještě o něco pohodlnější, sepsali jsme praktického online průvodce po Lanzarote, ve kterém naleznete nejen rady na cestu ale i zajímavé tipy na výlety. Pokud dáváte přednost cestování s cestovní kanceláří, zájezdy na Kanárské ostrovy najdete na tomto odkazu

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika jako taková není na španělském seznamu rizikových zemí. Španělsko nově vyžaduje od všech osob pocházejících a pravděpodobně i přijíždějících  z Prahy nebo Moravskoslezského  kraje průkaz o bezinfekčnosti ( certifikát o ukončeném očkování/ antigenní test / PCR test / potvrzení o prodělání nemoci). Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

Před cestou doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Nevíte, co vás může potkat, obzvlášť v dnešní době. Proto je třeba být připraven. Online srovnání všech dostupných možností proto naleznete zde >>. 

Ubytování můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky na trase Bratislava – Lanzarote – Bratislava v termínu 23.12.2021 – 1.1. 2022, zakoupíte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

Vánoce a Silvestr na Kanárských ostrovech za 2550 Kč! (letenky z Bratislavy tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!