Využít Valentýnské akce, kdy při zakoupení dvou letenek dostanete slevu, můžete využít k levné dovolené v Thajsku. Nejlevnější letenky do Thajska jsou sice nyní z Prahy se společností UIA, ale Emirates vám nabídnou větší komfort a pro někoho může být Vídeň lépe dostupná. Cena je za let tam i zpět, zahrnuje všechny poplatky i odbavené zavazadlo. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Thajska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou se určitě pojistěte, cokoliv by se vám stalo jinak musíte platit z vlastní kapsy a to poměrně draho.  Je spoustu věcí, kde se dá ušetřit, ale jet do Asie bez pojištění, mezi ně nepatří. Ceny začínají na 9Kč za den – Online srovnání cestovního pojištění >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, zejména cenu ubytování dopravy z/na letiště. Jídlo je v Thajsku levnější (a chutnější) jak u nás, na tom ještě ušetříte. Záleží samozřejmě na míře luxusu a itineráři, ale při naší první cestě po Thajsku jsme se zvládli vejít do 1000Kč/den/2 osoby (nízkorozpočtově a nepočítám letenky). Dá se to samozřejmě levněji když člověk bude přespávat někde za pár dolarů, i podstatně dráž pokud bude volit resorty, kupovat si kde co a využívat různé atrakce – tohle berte spíš pro hrubou orientaci.

 

Ubytování řešte přes Booking nebo Agodu, která v Asii vychází často výhodněji. Chce to ale nabídky porovnat a pak se rozhodnout. Možné je i domlouvat ubytování na místě, ale v tom případě bych doporučoval si přečíst na Bookingu/Tripadvisoru recenze. 

 

 

Nejlevněji letenky zakoupíte přímo na webu Emirates. Termíny můžete najít zde, kde lze i letenky zakoupit o pár euro dráž.

 

 

 

Valentýn u Emirates: Thajsko z Vídně za 11630Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

2 komentáře u „Valentýn u Emirates: Thajsko z Vídně za 11630Kč! (letenky tam i zpět)

  • 14.2.2019 (10:24)
    Trvalý odkaz

    Dobrý den, v termínech pro návrat je i únor, ale nejde mi to zkombinovat s žádným prosincovým datumem (tj. let tam).
    Lze to nějak nakombinovat – v prosinci tam, v lednu zpět?

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!