Začínáte plánovat výlety na příští rok a přemýšlíte, kam vyrazit v lednu? V nabídce letecké společnosti Ryanair se objevily akční letenky do španělské Valencie. Do 3. největšího španělského města se můžete podívat přímým letem z Vídně a za zpáteční letenku zaplatíte 490 Kč. Letenky jsou dostupné v termínu na prodloužený víkend 21.1. – 24.1. 2022. Pokud byste Valencii rádi navštívili, ale cestování na vlastní pěst není pro vás to pravé, zájezdy od cestovních kanceláří si můžete prohlédnout na tomto odkazu. Před cestou se inspirujte v našem online průvodci Španělskem. 

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko vyžaduje od všech osob průkaz o bezinfekčnosti. Na cestách budete potřebovat certifikát o ukončeném očkování/ antigenní test / PCR test / potvrzení o prodělané nemoci. Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet, můžete si přečíst náš  článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, dopravu na letiště ve Vídni,  ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout na tomto odkazu. Pokud chcete cestovat po okolí, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování ve Valencii můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky na trase Vídeň – Valencie – Vídeň v termínu 21.1. – 24.1. 2022 rezervujte na stránkách leteckého dopravce Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde je sice cena vyšší, ale získáte podporu v češtině. 

 

Valencie z Vídně na prodloužený víkend za 490 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!