V Praze jste byli naposledy jako děti na školním výletě anebo vás naše hlavní město běžně neláká z důvodu vysokých cen? Využijte jedinečné příležitosti a udělejte si výlet do Prahy! I ty nejznámější památky zažijete bez obvyklých zástupů turistů, v mnohých restauracích se najíte levněji a díky programu „V Praze jako doma“ můžete získat vstup na mnohá zajímavá místa zcela zdarma. V tomto článku vám daný program podrobněji představíme a prozradíme, jak ho využít. Pokud vás přeci jen víc zajímá dovolená v zahraničí, zájezdy od CK naleznete zde.

 

 

V Praze jako doma o co se jedná

Buďte v Praze jako doma! Za každou noc strávenou v našem hlavním městě získáte 2 body za osobu. Například ve dvou za dvě noci tak obdržíte celkem 8 bodů. Nasbírané body pak můžete přeměnit na vstupy do partnerských míst a institucí anebo za služby průvodců. A že je opravdu z čeho vybírat!

Nabídka je platná do 30. září.

 

web V Praze jako doma

 

Jak postupovat krok za krokem

1/ Na webu vprazejakodoma.cz zadejte počet osob a počet nocí, který v Praze plánujete strávit.

2/ Následně se můžete inspirovat, kde všude můžete body využít.

3/ Vyberte si z katalogu partnerských hotelů. Na jejich webu si následně rezervujte ubytování ve vámi zvoleném termínu.

4/ Při příjezdu obdržíte voucher s počtem získaných bodů.

 

TIP: Všechna místa, na kterých můžete využít nasbírané body, přehledně uvidíte v mobilní aplikaci. Appka je jednoduchá a přehledná, doporučujeme vám proto její stažení (pro iOS zde a pro Android zde).

 

Kam se můžete podívat zdarma?

Vybírat můžete z mnohých památek i architektonicky významných budov, z muzeí i galerií, z kulturních akcí i zážitků. Každý tak body může využít přesně na to, co ho zajímá.

 

Tipy na známé pražské památky

Velká jižní věž na Pražském hradě (vstup za 1 bod): Pokud si chcete projít pražské památky, minout byste neměli Pražský hrad s Velkou jižní věžní. Jakmile zdoláte 300 schodů, odměnou vám bude nádherný výhled na areál hradu i velkou část města. Body můžete využít také na samotný Pražský hrad nebo katedrálu sv. Víta.

Staroměstská radnice s orlojem (vstup za 1 bod): Jednou z ikon Prahy je Staroměstská radnice s orlojem. Návštěvnický okruh tvoří historické sály, věž a podzemí. 

Petřínská rozhledna (vstup za 1 bod): Jednou z pražských dominant je rozhledna na Pětříně. Jedná se o velmi oblíbený turistický cíl, protože za slunečných dnů z ní je nádherný výhled nejen na Prahu, ale i mnohem dál.

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Tipy pro rodiny s dětmi

Zoo Praha (vstup za 1 bod): Navštivte jednu z nejkrásnějších zoologických zahrad v Evropě. Těšit se můžete na více než 650 druhů zvířat včetně antilop, tygrů, lvů a slonů. Počítejte s tím, že v ZOO strávíte delší dobu, čeká na vás totiž 14 pavilonů včetně unikátní indonéské džungle.

Zrcadlové bludiště Petřín (vstup za 1 bod): Bludiště ze zrcadel bude bavit děti i dospělé. Nejprve musíte projít pravým bludištěm, v síni smíchu se pak pobavíte pohledem do vyboulených zrcadel deformujících postavu.

Království železnic (vstup za 1 bod): Expozice na 574 čtverečních metrech, stovky metrů kolejí, desítky modelů vlaků a aut. Takhle výstava zaujme nejen malé nadšence do vlaků, ale i jejich rodiče. Součástí expozice je navíc interaktivní model Prahy v měřítku 1:1 000.

 

Tipy na komentované prohlídky Prahou

Okruh pražské věže (za 2 body): Poznejte, proč se Praze přezdívá stověžatá! Během 2 hodin se s průvodcem projdete od Starého Města přes Karlův most až na Malou Stranu.

Okruh za zlatavým mokem (za 2 body): Patříte mezi milovníky piva? Během 2hodinové procházky se dozvíte spoustu zajímavých informací o historii pivovarnictví i o technologiích výroby piva. Víc se dozvíte také o slavných pražských výčepech.

Okruh Prahou s dětmi (za 2 body): Tahle procházka je šitá na míru rodinám s dětmi. Průvodce vás zavede do Valdštejnské zahrady s pávy, na Malou stranu i do nejužší pražské uličky řízené semafory.

 

Prahou s dětmi, V Praze jako doma
Prahou s dětmi, V Praze jako doma
V Praze jako doma – získejte volný vstup na mnohé atrakce včetně zoo, památek a galerií!
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!