Praha

Rádi cestujete, do vaší vysněné zahraniční destinace ale kvůli koronaviru momentálně nemůžete? Podnikněte výlet po Česku! Pokud byste se rádi podívali do stověžaté Prahy, ale běžně vás odrazují davy turistů a vysoké ceny, právě máte ideální příležitost. 

 

 

Nízké ceny za ubytování a stravování

Pokud byste se na web Airbnb podívali v minulém roce touto dobou, pravděpodobně byste byli zděšeni vysokými cenami ubytování v hlavním městě. Nechtěli-li jste utratit majlant, na bydlení v centru Prahy jste ve většině případů museli zapomenout. 

Tento rok je všechno jinak. Zahraniční turisté nejsou a majitelé bytů musejí zlevňovat. Pro vás to znamená, že si i bydlení v úplném centru či v oblíbených částech Prahy můžete dopřát za výrazně nižší cenu

Airbnb budete využívat poprvé? Při rezervaci přes tento odkaz získáte slevu a bydlet budete ještě levněji. Všechny důležité informace i postup krok za krokem pak najdete v článku Airbnb.com – o co se jedná a jak získat 997 Kč na první ubytování

Když budete uvažovat nad výletem o červnovém víkendu, například na Praze 1 jen 2 minuty od Václavského náměstí se ve dvou můžete ubytovat za 1 300 Kč (počítáno bez naší slevy na první ubytování). Za dostupnou cenu můžete bydlet třeba i ve stylovém studiu s nádherným výhledem na Riegrovy sady.  Vybírejte podle svých požadavků, na webu najdete jak celé byty, tak soukromé pokoje.

 

Příklad ubytování Praha

 

Příklad ubytování Praha 2

 

Dobře vás nevyjde jen ubytování, ale také stravování. Na absenci zahraničních návštěvníků musely zareagovat také mnohé restaurace, za dostupnou cenu si tedy dobrý oběd můžete dát i v blízkosti turistických památek. 

 

Památky bez turistů

Pražský hrad, Staroměstské náměstí nebo Karlův most jen s malým množstvím lidí? Ještě před půl rokem něco nemyslitelného, dnes ale realita. Pokud tedy toužíte po pěkných fotkách nebo nemáte rádi davy, je tohle skvělá příležitost. Samozřejmě pokud vyrazíte o víkendu, na těch nejznámějších památkách sami nebudete, na komornější atmosféru se ale těšit můžete. Za nás doporučujeme zajít na Vyšehrad, kde jsme i v sobotu potkali jen pár skupinek lidí.

 

Nižší ceny i minimum turistů si teď neužijete jen v Praze, ale i v dalších turisticky atraktivních městech jako je Český Krumlov, Karlovy Vary (o možnosti získat voucher na ubytování v hodnotě až 5 000 Kč jsme psali zde), Olomouc nebo Telč.

Udělejte si výlet do Prahy za nižší cenu a bez turistů!
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!