Dnes jsem si pro vás připravil zajímavý tip na dovolenou z Bratislavy, během které navštívíme Kanárské ostrovy (Tenerife) a při cestě tam i zpět Paříž. Při první návštěvě Paříže v ní strávíte večer, při té druhé budete mít na její prouzkoumání 27 hodin. Vřele bych vám doporučoval dát si první večer odpočinkový – zajít se podívat k Eiffelovce, udělat si pod ní piknik s vínem, pak si dát procházku kolem Seiny, překročit ji, vzít kolem Louvre a zbudou-li vám síly, zajít se podívat podél řeky na noční katedrálu Notre Dame. Je to krásná večerní procházka, osobně vyzkoušeno :). Při druhé návštěvě pak budete mít čas na klasické poznávání Paříže. Zároveň je to skvělá příležitost k návštěvě Kanárských ostrovů pro čtenáře z východní části republiky, pro kterou je Lipsko příliš daleko a odlety z Prahy příliš drahé.

 

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

 

Letenky

 

Letenky budete potřebovat následujicí. Všechny zakupte na Ryanair.com.

1/ Bratislava – Paříž na 22. září za 40€

2/ Paříž – Tenerife na 23. září za 39€

3/ Tenerife – Paříž na 30. září za 75€

4/ Paříž – Bratislava na 1. října za 20€

 

Celkem vás tedy letenky vyjdou na 174€, cca 4780Kč.

 

 

Levné letenky na Tenerife

 

 

Průvodci

 

Průvodce Paříží si můžete pročíst zde >>

 

Průvodce Tenerife si můžete pročíst zde >>

 

 

Ubytování

 

Pro první noc v Paříži najdete všechny hotely srovnané dle ceny za 2 osoby zde. Osobně bych volil tento hotel za 700Kč/os/noc. Osobně ho znám, byl jsem tam ubytovaný a na přespání bohatě stačí.

 

Pro ubytování na Tenerife v období 23.9. – 30.9. najdete všechny hotely zde. Osobně bych volil tento hotel za 1900Kč/os/celý pobyt. Má skvělé hodnocení a snadno se k němu dostanete z letiště autobusem č. 102 (cena cca 100-140Kč). Jízdní řád naleznete zde.

 

Pro poslední noc v Paříži z 30.9 do 1.10 najdete všechny hotely srovnané dle ceny za 2 osoby zde. Volil bych tento hotel za 600Kč/os/noc.

 

 

Celkově vás tak letenky vyjdou na 4780Kč + hotely na 3200Kč. Celkem 7980Kč. Počítejte s tím, že letenky a ubytování představují jen část nákladů. Něco budou stát transféry, jídlo, případné vstupy. I tak ale za dovolenou utratíte mnohem méně, než pokud byste letěli přes CK a zážitků si odnesete nesrovnatelně více.

 

 

Týden na Kanárských ostrovech + 2 dny v Paříži za 7980Kč! (všechny letenky + hotely)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *